Kontakt

AUTIA - BOX, s.r.o.

Pokud si přejete dozvědět se více o možnostech naší výroby případně zpracovat konkrétní nabídku na užitkovou vestavbu/nástavbu, neváhejte kontaktovat naši firmu AUTIA - BOX, s.r.o. rádi vám vypracujeme výhodnou nabídku.

Jsme výrobci kvalitních nástaveb a vestaveb pro užitkové vozy i dodávky.

Zakoupíte u nás také náhradní díly pro nástavby včetně příslušenství pro nákladní automobily například:
zapisovače teplot
bedny na nářadí
vzduchové odpružení
osvětlení vozidla
reflexní značení a další
PO-PÁ: 7:30-16:00
Odpovědná osoba: Milan Šlosar
IČ: 26073986 | DIČ: CZ26073986
Společnost je zapsána u Krajského soudu v Českých Budějovicích, spisová složka C 12356, dne 6. dubna 2004.

Neváhejte nás kontaktovat

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ust. §14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů):

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je
Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 796/44, 110 00 Praha 1, e-mail: adr@coi.cz, web: https://adr.coi.cz.
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Jsme spolehlivým výrobcem nástaveb a vestaveb pro nákladní a užitkové automobily
OTEVÍRACÍ DOBA
© 2024 AUTIA - BOX, s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram